Opinie Ekspertów

 

Lorain Magnusson jest profesorem dietetyki w Clinical Nutrition University w północnej Karolinie . Prowadzi badania w zakresie odżywiania. Jest uznanym ekspertem w amerykańskcih środowiskach naukowych. Prowadziła wykłady w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej.
Skinny Noodles to idealna alternatywa dla tradycyjnego makaronu. Dzięki bardzo dużej  zawartości włókien pokarmowych regularne spożywanie makaronu Skinny Noodles poprawia przemianę materii co pomaga w regulacji stężenia glukozy we krwi u chorych na cukrzycę. Japończycy wykorzystywali konjac od wieków. Glukomannan zawarty w tej roślinie to naturalny błonnik, który rozszerza żołądek i daje długotrwałe uczucie sytości co pomaga w walce z otyłością i cukrzycą. Makaron Skinny Noodles jest doskonały w przypadkach gdzie wskazane jest ograniczenie spożycia kalorii w posiłku zmniejszając jednocześnie uczucie głodu i pragnienia. Badania wykazały również iż  makaron Skinny Noodles znacząco poprawia trawienie a tym samym zmniejsza zaparcia.

Makaron Skinny Noodles jest  hipoalergiczny - nie zawiera glutenu, laktozy, soi oraz jajek. Jedzenie pożywienia, które zawiera alergeny blokuje odporność organizmu, powoduje zaburzenia pracy jelit co powoduje mnóstwo negatywnych objawów, takich jak wzdęcia, skurcze brzucha, zmiany nastroju oraz brak równowagi flory jelitowej. Makaron Skinny Noodles nie zawiera żadnych alergenów, a dieta wolna od mleka i pszenicy doskonale wspomaga odchudzanie dlatego makaron Skinny Noodles powinien być  wlączony na stałe do naszego codziennego jadłospisu


Sarah Anderson jest absolwentem znanego Saltash University gdzie uzyskała dyplom z zakresu dietetyki oraz dyplom z wyróżnieniem w zakresie odżywiania i badań nad cukrzycą. Od wielu lat Sarah jest promotorką zdrowgo odżywiania  i pomogła już tysiącom osób w walce z otyłością.

Aby osiągnąć utratę masy ciała, człowiek musi jeść mniej kalorii niż ich zużywać. Zdrowy, zrównoważony program odchudzania obejmie niskokaloryczną żywność o wysokiej zawartości włókien pokarmowych - jako integralną część zróżnicowanej diety. Prawidłowa dieta zawiera zboża, warzywa, owoce, nabiał o niskiej zawartości tłuszczu, chude mięsa, ryby i zdrowe tłuszcze. Dieta powinna być przyjemna i dopasowana do Twojego stylu życia! Skinny Noodles to niskokaloryczny makaron, o bardzo wysokiej zawartości błonnika, który dodatkowo nie zawiera tłuszczów oraz zawiera bardzo mało kalorii a więc spełnia wszystkie warunki dobrze zbilansowanej diety, może więc być na stałe włączony do naszego codziennego menu. Makaron Skinny Noodles ma trochę inną konsystencję od normalnego makaronu, nie posiada smaku a dodany do dań i sosów całkowicie wchłania ich aromat, oznacza to, że nareszcie możemy jeść swoje ulubione dania z makaronem bez obawy o swoją wagę. Jako dietetyk moim celem jest zapewnienie ciału równowagi w celu utrzymania zdrowego stylu życia, polecam makaron Skinny Noodles wszystkim tym, którzy chcą się cieszyć zdrowym jedzeniem a jednocześnie dbają o swój wygląd zewnętrzny.


Amesha Johnson jest osobistą trenerką i instruktorką fitness w Atlanta Fitness (UK). Większość moich klientów to ludzie, którzy zmagają się z nadwagą, szukają więc pomocy w ćwiczeniach, zmianie stylu życia i diecie. Odkryłam makaron Skinny Noodles kilka miesięcy temu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Zawsze staram się wypróbować nowy produkt na sobie a następnie polecam go moim klientom. Makaron Skinny Noodles jest niezwykły, doskonale zaspokaja apetyt, jest niskokaloryczny a przy tym jeszcze bardzo zdrowy. Mam ogromną przyjemność polecić go każdemu a szczególnie ludziom z problemem otyłości, diabetykom i osobom na diecie bezglutenowej. Skinny Noodles to doskonały makaron, który w przeciwieństwie do innych produktów tego typu jest zupełnie naturalny!

 

makaron shirataki, makaron niskokaloryczny, makaron dietetyczny, makaron przepisy, dietetyczny makaron, diety, dieta owsiana, dieta proteinowa, dieta białkowa, makaron bezglutenowy, dieta dukana, dukan dieta, jedzenie dietetyczne, żywność dietetyczna, shirataki noodles, shirataki pl, shirataki noodles pl, noodle shirataki, shirataki noodle, shirataki pasta, shirataki konjac, glucomannan, konjac shirataki, skinny noodles, skinny noodles pl

Fast contact

Nadawca:
e-mail
Treść:
Przepisz kod:
 
facebook
Projektowanie stron www - Tworzenie stron www